• Lenka Pátek

  Co-Founder, CCO Blue Style a.s.
  Jako dlouholetý klient agentury Chava mohu jen doporučit jejich služby. Organizují pro nás akce cca 3 – 4x do roka, od školení pro 300 lidí, vánoční večírky až po galavečeři s programem pro 700 našich nejvýznamnějších obchodních partnerů. Jejich tým má bohaté zkušenosti v oboru a vždy se k nám chovali se vstřícností a profesionalitou. Oceňuji jejich schopnost naslouchat našim potřebám a přáním, a přeměnit je v realitu. CHAVA je pro nás zárukou bezchybného průběhu a maximální kvality v každé fázi přípravy.
 • Ladislav Král

  Country Head Czech Republic & Managing Director ArcelorMittal Europe CZ s.r.o.
  S agenturou CHAVA již pracujeme více než 15 let. Jedná se především o zákaznické akce pro vice než 100 účastníků a teambuilding activity. Oceňuji především kreativitu a profesionalitu poskytovaných služeb. Agentura je velmi spolehlivá a zároveň flexibilní. Není problém zajistit např. české titulky na anglicky mluvené video v řádu hodin! Agentura rovněž nabízí různé varianty provedení akce v závislosti na rozpočtu akce. Paní ředitelka Eva Moisidou má vysoké odborné renomé v branži a disponuje sítí špičkových dodavatelů jak z oblasti cateringu, tak technického zabezpeční akce. Naši čeští a slovenští zákazníci a dále spolupracovníci z různých evropských výrobních závodů ArcelorMittal vždy vysoce hodnotí nápaditost a profesionalitu zabezpečení našich akcí, pořádaných agenturou CHAVA.
 • Hana Kletečková

  tajemnice společnosti Pražská vodohospodářská společnost a.s.
  Společnost Chava, v čele s Evou Moisidou, je zárukou spolehlivosti, profesionality, přímého lidského přístupu a neskutečné kreativity. Z dlouholetých zkušeností mohu s klidem říci, že si poradí od jednoduchého zadání, až po velkou akci na klíč, a to vždy perfektně a s úsměvem. Jen tak dál! Pokud hledáte spolehlivého partnera, jste na správné adrese!